V.E. Lashkaryov Institute of Semiconductor Physics NAS of Ukraine
National Academy of Sciences of Ukraine

Search

Про оголошення конкурсу на заміщення посад директорів наукових установ НАН України

 

    Національна академія наук України відповідно до свого Статуту та Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 998 «Деякі питання обрання та призначення керівника державної наукової установи»,

Оголошує конкурс на заміщення посад директорів наукових установ НАН України

по Відділенню фізики і астрономії НАН України:

Список кандидатів на посаду керівника Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України

Лист №59/15 від 27 березня 2020 року Відділення фізики і астрономії НАН України.

 

Кандидати на посаду директора Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України

 

 Belyaev OE

Бєляєв Олександр Євгенович

 

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА про Бєляєва Олександра Євгеновича

 

ВИБОРЧА ПРОГРАМА кандидата на посаду директора Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України академіка НАН України Бєляєва Олександра Євгеновича

   
 Venger-EF

Венгер Євген Федорович

 

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА про Венгера Євгена Федоровича

 

ВИБОРЧА ПРОГРАМА кандидата н на посаду директора Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України члена-кореспондента НАН України Венгера Євгена Федоровича

 

   

Відтермінування проведення виборів директорів наукових установ НАН України

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на всій території України встановлено карантин та запроваджено обмежувальні заходи, зокрема, тимчасово заборонено проведення масових заходів. Враховуючи зазначене Президія НАН України прийняла рішення про відтермінування проведення виборів директорів наукових установ НАН України (встановлених постановами Президії НАН України від 15.01.2020 №№ 13, 14, 15) загальними зборами наукових працівників і визначити терміни їх проведення після поліпшення епідемічної ситуації в країні та закінчення дії заборони проведення масових заходів.

Розпорядження Президії НАН України від 25.03.2020 р. № 178 «Про відтермінування проведення виборів директорів наукових установ НАН України»


 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДТЕРМІНУВАННЯ ВИБОРІВ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ ФІЗИКИ НАПІВПРОВІДНИКІВ ім. В.Є. ЛАШКАРЬОВА НАН УКРАЇНИ

Інформуємо, що у зв`язку із введенням карантину на території України, проведення виборів директора ІФН ім. В.Є. Лашкарьова НАН України загальними зборами наукових працівників відтерміновано (у відповідності до розпорядження Президії НАН України від 25.02.2020 №178). Дату проведення виборів директора буде визначено після поліпшення епідемічної ситуації та відміни тимчасових обмежень на проведення масових заходів.


Голова виборчого комітету
Інституту фізики напівпровідників
ім. В.Є. Лашкарьова НАН України        Горбанюк Т.І.

 


Шановні співробітники Інституту фізики напівпровідників
ім. В.Є. Лашкарьова НАН України!

Виборча комісія з проведення виборів директора ІФН ім. В.Є. Лашкарьова НАН України призначила вибори на

25 вересня 2020 р.

Вибори відбудуться на зборах наукових співробітників, відповідно до вимог нормативних документів.

Збори мають початися до початку саме голосування. Вони будуть проведені в актовому залі (5-й поверх) корп. № 5 (пр. Науки, № 41) Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова

НАН України 25.09.2020р. о 8-45.

Голосування відбудеться у тому ж приміщенні з 9 до 15 години.

Бюлетені, відповідно до списку виборців, наданому Оргкомітетом з проведення виборів, будуть видавати члени Виборчої комісії за умови пред’явлення виборцем документа, що посвідчує особу (паспорт). Особа, яка отримує бюлетень для голосування, ставить у списку виборців навпроти свого прізвища підпис.

Вибори будуть визнані такими, що відбулися, якщо участь у них візьмуть не менш як дві третини виборців.

Прохання прийти і проголосувати.

ВІЗЬМІТЬ ДОКУМЕНТ!


Голова Виборчої комісії з проведення

виборів директора ІФН ім. В.Є. Лашкарьова НАН України       Т.І. Горбанюк

Секретар Виборчої комісії                                                  В.В. Пономаренко

Зверніть, будь ласка, увагу!!! Бюлетень для голосування видається виборцю тільки при пред’явлені документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт громадянина України або один з документів, визначених пунктом 1 частини першої статті 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»: паспорт громадянина України для виїзду за кордон;  дипломатичний паспорт України;  службовий паспорт України; посвідчення особи моряка; посвідчення члена екіпажу; посвідчення особи на повернення в Україну; тимчасове посвідчення громадянина України).

ПОРЯДОК ТАЄМНОГО ГОЛОСУВАННЯ:

Бюлетень для голосування заповнюється виборцем особисто в кабіні для таємного голосування. Під час заповнення бюлетенів забороняється присутність у кабіні для таємного голосування інших осіб, здійснення фото- та відеофіксації у будь-який спосіб.

Виборець може голосувати лише за одного кандидата або не підтримувати жодного.

Той, хто голосує, робить проти прізвища одного з кандидатів позначку “плюс” або іншу, що засвідчує волевиявлення, у квадраті з написом «ОБРАТИ». Якщо особа, яка бере участь у голосуванні, не підтримує жодного кандидата, ставиться позначка «плюс» або інша у квадраті відповідного рядка бюлетеня.

Якщо позначки зроблено у двох або більше рядках або не зроблено позначки в жодному рядку, чи неможливо з інших причин встановити зміст волевиявлення того, хто голосує, бюлетень вважається недійсним.

 

ЗАПРОШЕННЯ

 

на збори колективу наукових працівників Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова Національної академії наук України для прийняття участі у виборах директора Інституту

 

    Шановні виборці!!! Запрошуємо Вас прийти 25 вересня 2020 року на збори колективу наукових працівників Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова Національної академії наук України та взяти участь у виборах директора Інституту (актовий зал, 5-й поверх, пр-т Науки, 41, м.Київ).

 

    Відповідно до Основних принципів організації та діяльності наукової установи Національної академії наук України та Статуту Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова Національної академії наук України і приймаючи до уваги протиепідемічні обмеження для проведення масових заходів, передбачених при встановленні “помаранчевому” рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в м. Києві (ПРОТОКОЛ № 30 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 вересня 2020 року, Постанова кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641) прийнято рішення про відкриття зборів колективу штатних наукових працівників представниками структурних підрозділів.

 


 

   25 вересня 2020 року о 8 годині 45 хвилин представники структурних підрозділів збираються на відкриття загальних зборів колективу штатних наукових працівників Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України (актовий зал, 5-й поверх, пр-т Науки, 41, м.Київ). На зборах колективу обрані представники структурних підрозділів мають право на обрання голови та секретаря зборів, відкриття зборів штатних наукових працівників Інституту, схвалення порядку денного проведення виборів директора Інституту, затвердження результатів виборів та закриття зборів.

 

    25 вересня 2020 року з 9 годині 00 хвилин до 15 годині 00 хвилин наукові працівники шляхом таємного голосування обиратимуть директора Інституту (актовий зал, 5-й поверх, пр-т Науки, 41, м.Київ). Враховуючи встановлені протиепідемічні обмеження для проведення масових заходів при “помаранчевому” рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в м. Києві та уникнення одночасного скупчення великої кількості людей в місці для голосування просимо дотримуватись рекомендованого графіку відвідування виборчої дільниці для кожного структурного підрозділу Інституту (графік роздано керівникам підрозділу). Місце для голосування буде забезпечено засобами дезінфекції. Від учасників виборів вимагається носіння індивідуальних засобів захисту (масок).

 

   Зверніть, будь ласка, увагу!!! Бюлетень для голосування видається виборцю тільки при пред’явлені документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт громадянина України або один з документів, визначених пунктом 1 частини першої статті 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»: паспорт громадянина України для виїзду за кордон;  дипломатичний паспорт України;  службовий паспорт України; посвідчення особи моряка; посвідчення члена екіпажу; посвідчення особи на повернення в Україну; тимчасове посвідчення громадянина України).

 

            Детальніше ознайомитись з інформацією про проведення виборів директора Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова Національної академії наук України на веб-сайті Інституту у розділі «ВИБОРИ ДИРЕКТОРА» (http://isp.kiev.ua/index.php/2020-01-29-15-19-38 ).

 Організаційний комітет з проведення виборів директора Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова НАН України

 

Результати проведення виборів директора Інституту фізики напівпровідниківім.В.Є. Лашкарьова НАН України від 25 вересня 2020 р.

 Шановні колеги, сьогодні 25 вересня 2020 р. відбулися вибори директора Інституту фізики напівпровідників ім.В.Є. Лашкарьова НАН України.

За результатами підрахунку бюлетенів отримано наступні результати:

Бюлетень

«ЗА»

Бєляєв О.Є.

136

Венгер Є.Ф.

217

Не підтримую жодного кандидата

3

Недійсні

7

Протокол засідання виборчої комісії додається.

В процесі проведення голосування та підрахунку результатів голосування до Організаційного комітету скарг не поступало.

Організаційний комітет з проведення виборів директора Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова НАН України