V.E. Lashkaryov Institute of Semiconductor Physics NAS of Ukraine
National Academy of Sciences of Ukraine

Search

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «СУЧАСНА СТРАТЕГІЯ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕЛЕКТРОННИХ БАЗ ДАНИХ НАУКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ»

11 червня 2019 р. проводиться науково-практичний семінар «Сучасна стратегія наукової діяльності з використанням електронних баз даних наукової інформації». Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у семінарі, який відбудеться у приміщенні актового залу Інституту фізики напівпровідників імені В.Є. Лашкарьова НАН України (5-й пов., корп. № 5, просп. Науки, 41, м. Київ). Семінар розрахований на широке коло учасників: аспірантів, наукових та педагогічних співробітників, а також працівників наукових бібліотек.

Початок семінару о 10.00. Завантажити програму семінару та інформаційний лист.

 Більш детальна інформація про семінар:

Семінар розрахований на широке коло учасників: аспірантів, наукових та педагогічних співробітників, а також працівників наукових бібліотек. До участі у семінарі запрошені провідні експерти з роботи та використання електронних баз даних наукової інформації Scopus та Web of Science.
У роботі семінару будуть розглянути наступні питання:

-      бази даних наукової інформації доступ до яких надається НАН України у 2019 р., чому вибрані саме такі бази даних, статистичні показники користування базами по НАНУ та по ІФН НАНУ, яка користь від користування цими базами даних, можливості платформи Scopus;

-      можливості платформи Web of Science, чим можуть допомогти ресурси Clarivate Analytics науковцям у їх науковій діяльності, як можна знайти грант чи партнерів, вибір журналу для публікації, можливості Web of Science для оцінки наукової теми, аналіз отриманих результатів, визначення провідних організацій, вчених, ключових видавництв, фінансуючих організацій тощо.

-      написання наукових статей високої якості;

-      якісне рецензування наукових статей.