V.E. Lashkaryov Institute of Semiconductor Physics NAS of Ukraine
National Academy of Sciences of Ukraine

Search

25.05.2017

25 травня 2017 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» в рамках святкування Дня Києва відбувся важливий для столиці захід — виставка-презентація промислової продукції київських виробників «Зроблено в Києві». Свої досягнення та новітні розробки на Виставці представили виробничі компанії та підприємства м. Києва, столичні державні та приватні наукові та дослідницькі структури. У Виставці взяли більш ніж 160 підприємств з усіх районів столиці, які працюють у сфері машинобудування, будівельній, хімічній, медичній, фармацевтичній, поліграфічній галузях, в легкій промисловості та ін. Більш ніж 40 наукових установ м. Києва продемонстрували свої новітні розробки, технології та матеріали. Окремими експозиціями були представлені НАН України, провідні ВНЗ м. Києва, столичні наукові парки, інвестиційні агентства та науково-технічні майстерні.

   В цьому важливому заході для м. Києва прийняв учать і наш Інститут. Інститут продемонстрував найактуальніші розробки, які покликані вирішувати проблеми міста в екології,енергозбереженні, медицині та охороні навколишнього середовища.

До Вашої уваги стислий фото звіт: foto1, foto2, foto3

 

 

В рамках проведення ХІ Всеукраїнського фестивалю науки в Інституті фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАНУ з метою підготовкивисококваліфікованих, творчо мислячих молодих фахівців, здатних забезпечити інноваційну спрямованість і сталий розвиток економіки країни, продовжити кращі традиції вітчизняної прикладної та фундаментальної науки було проведено день відкритих дверей, екскурсії до лабораторій та прочитані науково-популярні лекції: для учнів старших класів Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

1.     Лекція «Супровід сучасних технологій методами зондової мікровскопії».

  с.н.с. Литвин Петро Мар’янович.

2.     Лекція « Цікаве Х-випромінювання».

 н.с. Сафрюк Надія Володимірівна.

3.     Лекція «Енергетичні рівні атомів. Спектральні лінії. Елементи зонної теорії».

 с.н.с. Насєка Юрій Миколайович.

До вашої уваги фото звіт про проведення заходу: 1,2,3,4,5

.

З 18 по 19 травня 2017 року в приміщенні Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України відбулась виставка спеціалізованого обладнання та технологій „ Наука - виробництву ”. В якій активну участь прийняв наш Інститут.


УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №101/2017
«Про присудження державних премій України в галузі науки і техніки 2016 року» її ЛАУРЕАТАМИ
за роботу "Енергоефективні світлодіодні освітлювальні системи"
стали вчені Інституту фізики напівпровідників імені В.Є. Лашкарьова:

СОРОКІН Віктор Михайлович – член-кореспондент Національної академії наук України, заступник директора Інституту

РИБАЛОЧКА Андрій Володимирович – кандидат технічних наук, завідувач лабораторії Інституту

КОРНАГА Василь Ігорович – науковий співробітник Інституту

20.04.2017

Колектив Інституту щиро вітає  лауреатів
Державної премії та бажає нових професійних успіхів!

Державний фонд фундаментальних досліджень оголошує проведення конкурсу   Ф76 – спільний конкурс наукових проектів вищих навчальних закладів, наукових установ Національної академії наук та національних галузевих академій наук України.

Кінцевий термін подання запитів на конкурс – 30 квітня 2017 року.

Деталі конкурсу >>

Умови конкурсу за наступним посиланням.