V.E. Lashkaryov Institute of Semiconductor Physics NAS of Ukraine
National Academy of Sciences of Ukraine

Search

СПІЛЬНИЙ КОНКУРС 2018 року !
Національна академія наук України (НАН України) та Національна академія наук Білорусі (НАН Білорусі) відповідно до укладеної між ними Додаткової угоди №1 до Договору про співробітництво оголошують міжнародний конкурс спільних українсько-білоруських науково-дослідницьких проектів 2018 року.
Основна мета конкурсу — консолідація зусиль НАН України і НАН Білорусі для фінансування фундаментальних наукових досліджень, що спільно виконуються вченими НАН України та НАН Білорусі.
Конкурс науково-дослідницьких проектів, що спільно виконуються колективами українських та білоруських учених проводиться за наступними науковими напрямами:
- (01) фізика;
- (02) науки про Землю, космічні дослідження;
- (03) нові речовини та матеріали.
Телефон для довідок (НАН України): (044) 239-65-96

 

Шановні колеги!

    З 12.09.2017 розпочато проведення курсів лекцій з наступних навчальних дисциплін:
1)    Фізика конденсованого стану речовини (4 кредити ЄКТС).
Викладач: Кочелап В’ячеслав Олександрович.
2)    Фізичні основи оптоелектроніки  (4 кредити ЄКТС).
Викладач: Олексенко Павло Феофанович.
Курси лекцій проводяться кожен вівторок в кім. 227 (корп. № 5).
Розклад занять:
9.30 -10.50 – перша лекція;
10.50-11.00 – перерва;
11.00 – 12.20 – друга лекція;
13.00 – 14.00 перерва на обід;
14.00 – 15.20 третя лекція;
15.20 – 15.30 – перерва;
15.30 – 16.50 – четверта лекція.
Для аспірантів 2-го року навчання відвідування лекцій обов’язкове.
Для всіх співробітників інституту бажаючих прослухати курс лекцій вхід вільний.

 

 

          

Шановні колеги!

         25 та 26 вересня 2017 року проходитиме перевірка наукової та науково-організаційної діяльності Інституту фізики напівпровідників імені В.Є. Лашкарьова НАН України. Перевірку проводитиме експертна комісія у складі:

  1. Коноваленко Олександр Олександрович, заступник директора з наукової роботи, академік НАН України, д.ф.-м.н (Україна, Радіоастрономічний інститут НАН України);
  2. Толмачев Олександр Володимирович, заступник директора з наукової роботи, член-кореспондент НАН України, д.ф.-м.н., професор (Україна, Інститут монокристалів НАН України);
  3. Негрійко Анатолій Михайлович, заступник директора з наукової роботи, д.ф.-м.н. (Україна, Iнститут Фiзики НАН України);
  4. Макарець Микола Володимирович, декан фізичного факультету, д.ф.‑м.н., професор (Україна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка);
  5. Peter Weger, Lehrstuhl Schaltkreisentwurf, Doctor technician, Professor (Німеччина, Branderburg University of Technology).

Розклад оцінювального візиту додається.

Керівникам підрозділів!

 

         14 вересня 2017 р. в прибудові до 1го корпусу відбудуться випробування теплової мережі при високому тиску. В зв'язку з цим можливі її пориви і, як наслідок, залиття приміщень водою.

         Для оперативного вирішення проблем, пов'язаних з такими можливими аварійними ситуаціями, необхідно забезпечити:

         - з 1030год. 14.09.2017 р. присутність співробітників на робочих місцях в кожній кімнаті підрозділу або залишити на дверях кімнати інформацію про ключі від неї: у якої особи, її № телефону внутрішній, міський, мобільний.

 

11.09.2017                                                        Дирекція

Високочутливий елементний мас-спектрометричний аналіз - вже реальність!

   Колектив молодих співробітників ІФН НАНУ: Т.Сабов, О.Дубіковський, О.Колесніков,   С. Пономарьов та Д. Ярмоленко в стислий термін (травень-липень 2017 р.) провів титанічну роботу з монтажу, ремонту та налаштування обладнання, яке було передано нашому Інституту в якості гуманітарної допомоги.

  Вітаємо зав. відділу «іонно-променевої інженерії» Романюка Бориса Миколайовича та весь його колектив з запуском сучасного методу аналізу поверхні – вторинного іонного мас-спектрометра «Atomika - 4000». Наразі є можливість досліджувати елементний склад твердотільних об’єктів з межою чутливості 1014 ат.см-3 Бажаємо трудової наснаги в реалізації планів та поставлених задач.

-2017

 Висловлюємо найщирішу подяку українській діаспорі Швейцарської Конфедерації: Романюку Андрію, Романюку Ярославу та депутату Київради Д. Москалю , які доклали великих зусиль по пошуку обладнання і забезпечили його поставку в Україну.