Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
Національна академія наук України

Пошук

Дорогі колеги!

Дозвольте повідомити, що до 1 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ Офіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта приймає анкети на конкурс для молодих дослідників та викладачів FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM – CТИПЕНДІЇ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕНЬ В УНІВЕРСИТЕТАХ США ТРИВАЛІСТЮ ВІД ШЕСТИ ДО ДЕВ'ЯТИ МІСЯЦІВ: https://fulbright.org.ua/en/fulbright-research-and-development-program-2/.

ДОКУМЕНТИ НА УСІ ЦЬОГОРІЧНІ КОНКУРСИПОДАЮТЬ ТІЛЬКИ ОНЛАЙН.

Будемо вдячні за Вашу підтримку йпоширення інформації серед Вашихколег.

Звертаємо Вашу увагу на те, що уконкурсі можуть брати участь НЕ ТІЛЬКИДОСЛІДНИКИ, АЛЕ Й ВИКЛАДАЧІ, якіпланують розробляти нові курси,досліджувати нові методики викладання.

Ми приймаємо заявки ВІД МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ, КОТРІ НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО ПРАЦЮЮТЬ В АКАДЕМІЧНОМУ СЕРЕДОВИЩІ - серед фіналістів є музейні працівники, журналісти, інженери, соціологи, діячі мистецтва, працівники громадських організацій тощо. Важливо, щоби конкурсна заявка містила дослідницьке завдання.

КОНКУРСНІ НАПРЯМКИ ОХОПЛЮЮТЬ ГУМАНІТАРНІ, СОЦІАЛЬНІ, ТОЧНІ, ТЕХНІЧНІ ТА ПРИРОДНИЧІ ДИСЦИПЛІНИ. ВИКЛЮЧЕННЯМЄ ТІЛЬКИ БІЗНЕС-СФЕРА.

У конкурсі можуть брати участь особи віком ДО 40 РОКІВ З ДВОРІЧНИМ ПРОФЕСІЙНИМ ДОСВІДОМ: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО)

Інформація про фіналістів програми FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM за різні роки - на сторінках наших фулбрайтівських вісників: https://fulbright.org.ua/uk/library/.

З повагою,

Офіс Програми імені Фулбрайта вУкраїні.

20 Esplanadna Street • Suite 904Kyiv, Ukraine 01001

Tel +38(044)287-0777 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.