Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
Національна академія наук України

Пошук


 
 Вебінари Clarivate - вересень 2023 р.
 
Шановні колеги!
 
Реєстрацію на чергові безкоштовні вересневі вебінари Clarivate українською відкрито. В Zoom, тривалість одна година, відвідування більше 90 % основного часу приносить електронний сертифікат. Цього місяця дві нові теми про нові ресурси  Pivot-RP та базу дисертацій а також найпопулярніші теми про авторські профілі та публікації.

7 вересня 10:15
Тема: Інформація про гранти для наукової діяльності на ресурсах
Clarivate
Тези: На вебінарі подивимося яку інформацію про грантову підтримку можемо отримати в WebofScienceCoreCollection та InCItes та ознайомимося з можливості платформи Pivot-RP. Pivot-RP база даних грантових можливостей як більше 20 років допомагає науковцям знаходити джерела фінансування. Спробуйте знайти нові можливості для ваших досліджень з понад 28 тисяч відкритих пропозицій сумарною вартістю більше118 млн. Ознайомтеся з більш ніш 3,5 млн вже отриманих грантів щоб вдосконалити вашу грантову заявку. Відповіді на запитання реєстраційних анкет.
Час 10:15–11:15
Реєстрація:
 
 
14 вересня 10:15
Тема: Як підібрати видання для публікації
Тези: Світ журналів: історія, види, метрики (імпакт фактор, JournalCitationIndicatior квартиль), показники. Коли, за що та скільки, потрібно або варто платити Рецензування та його види. Порівняти видання в JournalCitationReports. Строки публікації. Правила оформлення публікацій. Публікаційний процес. Чого не варто робити. Відповіді на запитання реєстраційних анкет.
Час 10:15–11:15
Реєстрація:
 
 
21 вересня
Тема: Авторські профілі науковця
Тези: Які авторські профілі існують? Їхня мета та завдання. Що може бути представлено, які показники розраховуються, який створити, наповнити та коригувати профілі науковця у WebofScience, Orcid, ResearchGate, Googlescholar. Основні помилки яких припускаються автори. Відповіді на запитання реєстраційних анкет.
Час 10:15–11:15
Реєстрація:
 
 
28 вересня
 
Тема:Інтеграція платформ WebofScience та ProQuest
 
Тези: Унікальний контент платформ WebofScience та ProQuest дозволяють бібліотекам та університетам виконувати амбітні завдання.Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися більше про останні інтеграції:
 
- Індекс цитування дисертацій ProQuest Dissertations & Theses Citation Index
 
- Інтеграція між Alma та InCites Benchmarking & Analytics
 
- Інтеграція між Alma та Journal Citation Reports
 
- Інтеграція між Primo / Summon та Journal Citation Reports
 
Подальші плани
 
Час 10:15–11:15
 
Реєстрація