Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
Національна академія наук України

Пошук

Онлайн вебінари від Clarivate Analytics!

Компанією Clarivate Analytics у вересні місяці заплановані безкоштовні онлайн вебінари. Для участі у заході необхідно попередньо зареєструватись окремо на кожен обраний вебінар за відповідними посиланнями. Запитання можна поставити під час реєстрації або протягом вебінарів:

1. «Оновлена платформа Web of Science. Використання ресурсу у науковій та освітній діяльності»

25 вересня 2018 о 16:15 год. Реєстрація: https://goo.gl/RPY51Z

2. «Наукові видання для публікації власних досліджень: критерії підбору та аналізу»

26 вересня 2018 16:15 год. Реєстрація: https://goo.gl/814Br3

3. «Презентація та аналіз здобутків науковця. Оптимізація звітних процедур для автора та установи»

 27 вересня 2018 16:15 год. Реєстрація: https://goo.gl/hKjvTX

NB! Бажано почати підключення за 10 хвилин до початку вебінару для завантаження програми webex та налаштування звуку. Операційна система ХР не підтримується webex – знайдіть пристрій з новішою версією ОС. Перевірте можливість прослуховування звуку (за необхідності знайдіть колонки). Сертифікати учасникам не передбачені.

 1. «Оновлена платформа Web of Science. Використання ресурсу у науковій та освітній діяльності».

Підбір і аналіз наукової літератури. Типи і особливості видів пошуку. Комбінування фільтрів і тегів, можливості пошуку у пристатейній літературі та схожих записах. Отримання повного тексту відкритий доступ та Kopernio. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів, спільна робота з обраною літературою. Додаткові бази на платформі.

2. «Наукові видання для публікації власних досліджень: критерії підбору та аналізу»

 Ідентифікатори якісного наукового видання, бізнес моделі та вартість публікації. Підбір видання для публікації. Оформлення рукопису за необхідним форматом. Публікаційний процес. Розрахунок і особливості застосування імпакт-фактору, квартилю. Оновлений Journal Citation Reports додаткові функції. Як розпізнати і не потрапити до хижацьких видань. Перевірка індексації видання у Web of Science

3. «Презентація та аналіз здобутків науковця. Оптимізація звітних процедур для автора та установи»

 Пошук доробку науковця у WebofScience, складнощі що можуть виникнути, їхні причини та подолання. Авторські ідентифікатори ResearcherID та ORCID: створення, наповнення, редагування, автоматичне створення звітів з публікаційної діяльності науковця /довільної групи вчених і їхня коректна оцінка.