Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
Національна академія наук України

Пошук

Шановні колеги!

 

Запрошуємо взяти участь у проведенні урочистого наукового семінару з нагоди 20-річчя заснування Міжнародного наукового журналу «Semiconductor Physics, Quantum Electronics & Optoelectronic» (SPQEO), який присвячується

100-річчю заснування Національної академії наук України

 

Дата проведення : 19 грудня 2018 року

Початок семінару: об 11-00 годині

Місце проведення: актовий зал Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України, проспект Науки, 41, м. Київ.

  Програма додається.

            На семінарі відбудуться виступи провідних українських та закордонних вчених, спогади засновників журналу, відзначення авторів та організацій, які зробили значний внесок у розвиток журналу.

          Журнал Semiconductor Physics, Quantum Electronics and Optoelectronics (SPQEO) засновано у 1998 році. Він став одним з перших англомовних наукових видань в області фізики напівпровідників на теренах України. SPQEO відкрив нові можливості для популяризації наукових досягнень українських вчених у світому науковому просторі. Наукові напрями SPQEO зосереджені на сучасних досягненнях фізики напівпровідників, нано- та гетероструктур, лінійній та нелінійній оптиці, квантовій електроніці, оптоелектроніці та сенсориці.

          Оновлена науково-організаційна стратегія розвитку журналу допомогла у 2018 році увійти до міжнародної наукової реферативної бази даних Web of Science.

Контактна інформація:

Адреса: Україна 03028, Київ-28, проспект Науки, 41

Електронна пошта: journal@journal-spqeo.org.ua; journal@isp.kiev.ua

Петро Семенович Смертенко, відповідальний редактор SPQEO, ел. пошта: journal@journal-spqeo.org.ua; petrosmertenko@gmail.com, моб. +380(50) 312-5790, 380(44) 525-6497.

Олександр Олексійович Кудрявцев, вчений секретар SPQEO, ел.пошта: journal@isp.kiev.ua;

В’ячеслав Сергійович Солнцев, завідувач Науково-організаційного відділу ІФН НАН України, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; моб.+380(67) 280-1874.