Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
Національна академія наук України

Пошук

Loreal

СТАРТ УКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ L'Oréal - ЮНЕСКО «Для жінок у науці»

   17 березня 2020 року - ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА»* оголоcила про старт третього сезону Премії «Для жінок у науці» задля сприяння збільшенню кількості жінок, які професійно займаються науковими дослідженнями у галузі STEM (наука, технології, інжиніринг та математика), та заохоченню їх внеску в розвиток української науки. Трьом переможницям буде присуджено грошові премії у розмірі 150 000 грн у відповідності до Правил Програми.

   Українська Премія є частиною глобальної Програми L'ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці».

   З 1998 року Фонд L’Oréal та Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки й культури (ЮНЕСКО) докладали зусиль, щоб підтримати та відзначити талановитих жінок-науковиць та заохотити молодих жінок обирати наукові професії та допомагати їм у їхній кар'єрі.

   Важливість більшого залучення жінок до науки є очевидною. Жінки становлять лише 28% наукової спільноти у світі . Все ще існують значні бар’єри, які утримують жінок від обрання цієї професії, та й ті, хто вже працює в цій царині, стикаються з перепонами. Дівчаткам потрібно прищеплювати впевненість у своїх силах з раннього віку, допомагаючи відкривати їхній потенціал; а жінки-науковиці повинні мати змогу обіймати відповідальні посади, так само як і їхні колеги чоловічої статі.

   Організатор Програми – ЛОреаль Україна, науковий партнер – Національна Академія наук України, організаційний партнер – Центр «Розвиток Корпоративної соціальної відповідальності» та ініціатива ДівчатаSTEM. . Українська Премія є частиною глобальної Програми ЛОреаль-ЮНЕСКО і організовується під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

УЧАСНИЦІ ПРОГРАМИ
В Програмі беруть участь жінки, які професійно займаються науковими дослідженнями у галузі STEM (наука, технології, інжиніринг та математика) на території України в будь-якому державному вищому навчальному закладі, дослідницьких центрах цих  закладів або Національній академії наук України і відповідають наступним умовам:
Учасниці мають відповідати таким умовам:
•    є громадянками України;
•    віком від 18 до 40 років на момент закінчення терміну подання заяв;
•    наявність наукового ступеня;
•    наявність публікацій у журналах, що індексуються в міжнародних наукометричних базах Scopus та/або Web of Science;
•    cоціальна активність задля популяризації науки.
 Інформування про Правила Програми та зміни до них буде здійснюватися на сайті
www.forwomeninscience.in.ua  та ПОДАННЯ ЗАЯВИ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ

   Для участі у Програмі потенційні Учасниці мають подавати заяви за встановленою формою через онлайн-платформу www.forwomeninscience.in.ua з 17 березня 2020  року до 17 червня 2020 року включно.

   Кожна заява буде оцінена незалежним журі Програми, до складу якого входять експерти з різних галузей науки, запрошені Організатором до участі.
Рішення журі Програми щодо визначення Переможниць буде оголошено у листопаді 2020 року. Про спосіб та місце оголошення буде повідомлено окремо на сторінці фейсбук  https://www.facebook.com/lorealukraine/ та на офіційному сайті компанії   https://www.loreal.ua/


СВІТУ ПОТРІБНА НАУКА, А НАУЦІ ПОТРІБНІ ЖІНКИ

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
Юлія Романенко -Копчинські, Директорка з корпоративних комунікацій, ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА», Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Марина Саприкіна, керівниця, Центр «Розвиток КСВ», Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

*ЛОреаль Україна – один із лідерів на ринку косметики та парфумерії (№1 Косметична Група у Світі). Філіал в Україні був створений у 2004 р. Станом на 2019 р. в Україні працює понад 250 працівників та 86.000 тис працівників працюють у різних філіалах компанії у всьому світі, а у 2018 році було зареєстровано 505 патентів на винаходи.  Компанія представлена (має філіали) у 150 країнах світу та володіє портфоліо з 36 взаємодоповнюючих брендів. В Україні функціонує 4 департаменти – Департамент Продукції Масового Попиту, Продукції Люкс, Департамент Професійних Продуктів та Департамент Активної Косметики. Веб-сайт: http://www.loreal.ua/