V.E. Lashkaryov Institute of Semiconductor Physics NAS of Ukraine
National Academy of Sciences of Ukraine

Search

ЗАПРОШЕННЯ

на збори колективу наукових працівників Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова Національної академії наук України для прийняття участі у виборах директора Інституту

    Шановні виборці!!! Запрошуємо Вас прийти 25 вересня 2020 року на збори колективу наукових працівників Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова Національної академії наук України та взяти участь у виборах директора Інституту (актовий зал, 5-й поверх, пр-т Науки, 41, м.Київ).

    Відповідно до Основних принципів організації та діяльності наукової установи Національної академії наук України та Статуту Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова Національної академії наук України і приймаючи до уваги протиепідемічні обмеження для проведення масових заходів, передбачених при встановленні “помаранчевому” рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в м. Києві (ПРОТОКОЛ № 30 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 вересня 2020 року, Постанова кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641) прийнято рішення про відкриття зборів колективу штатних наукових працівників представниками структурних підрозділів.

   25 вересня 2020 року о 8 годині 45 хвилин представники структурних підрозділів збираються на відкриття загальних зборів колективу штатних наукових працівників Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України (актовий зал, 5-й поверх, пр-т Науки, 41, м.Київ). На зборах колективу обрані представники структурних підрозділів мають право на обрання голови та секретаря зборів, відкриття зборів штатних наукових працівників Інституту, схвалення порядку денного проведення виборів директора Інституту, затвердження результатів виборів та закриття зборів.

    25 вересня 2020 року з 9 годині 00 хвилин до 15 годині 00 хвилин наукові працівники шляхом таємного голосування обиратимуть директора Інституту (актовий зал, 5-й поверх, пр-т Науки, 41, м.Київ). Враховуючи встановлені протиепідемічні обмеження для проведення масових заходів при “помаранчевому” рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в м. Києві та уникнення одночасного скупчення великої кількості людей в місці для голосування просимо дотримуватись рекомендованого графіку відвідування виборчої дільниці для кожного структурного підрозділу Інституту (графік роздано керівникам підрозділу). Місце для голосування буде забезпечено засобами дезінфекції. Від учасників виборів вимагається носіння індивідуальних засобів захисту (масок).

   Зверніть, будь ласка, увагу!!! Бюлетень для голосування видається виборцю тільки при пред’явлені документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт громадянина України або один з документів, визначених пунктом 1 частини першої статті 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»: паспорт громадянина України для виїзду за кордон;  дипломатичний паспорт України;  службовий паспорт України; посвідчення особи моряка; посвідчення члена екіпажу; посвідчення особи на повернення в Україну; тимчасове посвідчення громадянина України).

            Детальніше ознайомитись з інформацією про проведення виборів директора Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова Національної академії наук України на веб-сайті Інституту у розділі «ВИБОРИ ДИРЕКТОРА» (http://isp.kiev.ua/index.php/2020-01-29-15-19-38 ).

 Організаційний комітет з проведення виборів директора Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова НАН України