Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
Національна академія наук України

Пошук

Конкурс "Кращий молодий науковець"

Перший конкурс «Кращий молодий науковець» продовжено до 1-го жовтня 2014 року. Для участі у конкурсі необхідно до 1.10.2014 р. (до 12.00 ) надати на розгляд РМН ІФН в електронному вигляді (на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) та друкованому вигляді наступний пакет документів:

 1. анкета учасника Конкурсу;
 2. рекомендація завідувача відділу;
 3. критерії оцінки наукової діяльності молодого науковця;
 4. перелік публікацій;
 5. копії документів, які підтверджують критерії оцінки наукової діяльності молодого науковця учасника Конкурсу.

За результатами конкурсу 15 переможцям Дирекцією Інституту буде встановлена фінансова винагорода у вигляді 50% від посадового окладу протягом року від дати проведення конкурсу, яка буде виплачуватися в залежності від фінансування Інституту. Місця будуть розподілені за рейтинговою системою, згідно порахованих балів, наступним чином:

10 місць - молодим науковцям які є співробітниками ІФН;

5 місць - аспірантам

 

Обов’язковими умовами для участі в конкурсі є:

 1. основним місцем роботи претендента повинен бути ІФН;
 2. вік претендента не повинен перевищувати 35 років на момент подання документів для участі у Конкурсі;
 3. на час отримання Премії переможець не може перебувати в довгостроковому закордонному відрядженні, за винятком поїздок на конференцію.
 4. претендент не може подавати документи для участі в конкурсі "Кращий молодий науковець" одночасно отримуючи стипендію НАН України, або Президента України, або ВР України чи інших додаткових стипендій.

З детальними умовами ви можете ознайомитися в положенні про Конкурс.

 

Пояснення по заповненню форм:

Перелік публікацій:
- до списку публікацій включаються тільки ті патенти, статті і тези, які вже опубліковані і автор їх може представити за необхідності в друкованому вигляді;
- список публікацій подається у такому вигляді: спочатку патенти, далі статті з імпакт-фактором, після чого статті без імпакт-фактору і останніми у списку йдуть тези;
- обов'язково мають бути вказані сторінки в журналі де опубліковані стаття, тези і т.д ;
- співавтори - прізвища авторів за винятком автора (конкурсанта), якому належить список публікацій;
- подавати всі статті, патенти та тези в роздрукованому вигляді для участі в Конкурсі немає необхідності, але конкурсант має бути готовим до того, що якщо при перевірці документів у РМН виникнуть питань до якоїсь із публікацій він має пред'явити її в роздрукованому вигляді в РМН до складання рейтингу і визначення переможців.

Критерії оцінки наукової діяльності молодого науковця:
- приклад заповнення форми "крітеріїв";
- у формулах для розрахунку публікацій (пункт 1.2, 1.3) Ni- загальна кількість авторів статті, враховуючи самого конкурсанта.

 

Конкурсні документи в друкованому вигляді приймають: Іра Стратійчук (к.343 корп.5, тел.5-92, 4-17) та Андрій Наумов (к.234 корп.1, тел. 2-75, 525-60-43).

Конкурс «Краща наукова публікація»

Конкурс «Краща наукова публікація»

Головною метою конкурсу є виявлення та підтримка талановитої молоді Інституту фізики напівпровідників ім. В.Е. Лашкарьова НАН України.

Конкурс проводиться щорічно за результатами найкращого наукового здобутку молодих науковців ІФН за попередній та поточний календарний рік.

Дата проведення – 10 червня 2014 року.

Основні вимоги до претендентів на здобуття звання «Краща наукова публікація»:

   • основне місце праці претендента – Інститут фізики напівпровідників;
   • вік претендента не має перевищувати 35 років на момент завершення конкурсу.

Для участі у конкурсі необхідно до 6 червня 2014 року подати пакет необхідних документів (кім. 268, корпус 1):

   • анкета учасника;
   • рекомендація наукового керівника;
   • три примірники публікації, що висувається на конкурс.

Претендент має виступити з науковою доповіддю (до 15 хв.), у якій мають бути відображені основні результати роботи і особистий внесок самого претендента.

Процедура проведення Конкурсу має відкритий характер і всі бажаючі можуть долучитись до обговорення результатів публікації. При оцінці якості публікації буде враховуватися рейтинг журналу, якість доповіді та відповіді на запитання. Переможці Конкурсу будуть визначені на загальному засіданні Ради Молодих Вчених.

Три найкращі публікації будуть відзначені почесними дипломами І-ІІІ ступеня та нагороджені премією. Розмір премії визначає Дирекція ІФН.

За більш детальною інформацією звертайтесь до:

Лученко Анжеліка Ілларіонівна (кім. 159 та 268, корпус 1, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: 525-54-61, 4-68 та 2-10)