V.E. Lashkaryov Institute of Semiconductor Physics NAS of Ukraine
National Academy of Sciences of Ukraine

Search

Шановні колеги, друзі!

         Відділення фізики і астрономії НАН України запрошує співробітників академічних установ, працівників університетів і всіх бажаючих взяти участь у роботі Загальних зборів Відділення, присвячених 100-річчю заснування НАН України, які відбудуться 7 грудня (п’ятниця) 2018 року у Великому конференц-залі НАН України (м. Київ, вул. Володимирська, 55).

Початок о 9-й годині.                                               Скачати запрошення.

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

 

Read more...

  20-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ВІД ЧАСУ ЗАСНУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО НАУКОВОГО ЖУРНАЛУ SEMICONDUCTOR PHYSICS, QUANTUM ELECTRONICS AND OPTOELECTRONICS

19 грудня 2018 року об 11-00 годині

Урочистий науковий семінар присвячується 100-річчю Національної академії наук України та відбудеться в актовому залі Інституту фізики напівпровідників імені В.Є. Лашкарьова НАН України за адресою: проспект Науки, 41, м. Київ.

             На семінарі плануються виступи провідних українських та закордонних вчених, спогади засновників журналу, відзначення авторів та організацій, які зробили вагомий внесок у розвиток журналу.

            Журнал Semiconductor Physics, Quantum Electronics and Optoelectronics (SPQEO) засновано у 1998 році. Він став одним з перших англомовних наукових видань в області фізики напівпровідників на теренах України. SPQEO відкрив нові можливості для популяризації наукових досягнень українських вчених у світому науковому просторі. Наукові напрями SPQEO зосереджені на сучасних досягненнях фізики напівпровідників, нано- та гетероструктур, лінійній та нелінійній оптиці, квантовій електроніці, оптоелектроніці та сенсориці.

            Оновлена науково-організаційна стратегія розвитку журналу допомогла у 2018 році увійти до міжнародної наукової реферативної бази даних Web of Science.

Шановні колеги!

Запрошуємо прийняти участь у міжнародній виставці

«БЕЗПЕКА 2018» 23-26 жовтня 2018 р. з 10.00 до 17.30.

Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б).

Детальну інформацію про проведення виставки можна отримати на сайті «БЕЗПЕКА 2018».

«БЕЗПЕКА 2018»— провідна та найбільша в Україні виставка технічних засобів і обладнання для забезпечення безпеки життєдіяльності, технічної функціональності, збереження і захисту об’єктів та протипожежного захисту.

2–4 жовтня 2018 року в Ужгородському національному університеті відбулася
VIII-а Українська наукова конференція з фізики напівпровідників,
присвячена 100-річчю Національної академії наук України.

Конференція проводилася з ініціативи Національної академії наук України, Міністерства освіти і науки України, Наукової Ради НАН України з проблеми «Фізика напівпровідників і діелектриків» при Відділенні фізики і астрономії НАН України, Українського фізичного товариства, Інституту електронної фізики НАН України, Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України, Ужгородського національного університету.

У конференції взяли участь більш ніж 120 учасників, зареєстрованих безпосередньо на конференції та 273 учасників, в режимі онлайн реєстрації та більш ніж 100 студентів без реєстрації та представників академічних установ, вищих навчальних закладів та науково-промислових організацій з усіх регіонів України, наукових установ та університетів з 27 країн: Польщі, Німеччини, Угорщини, Чехії, Росії, Словаччини, Білорусії, Франції, Румунії, Колумбії, Хорватії, Швеції, Японії, Великої Британії, Греції, Італії, США, Алжиру, Китаю, Мексики, Литви, Латвії, Ірландії, Болгарії, Чилі, Ізраїлю Канади та ін.

В рамках конференції проведено виїзну сесію наукової ради з проблеми «Фізика напівпровідників і діелектриків» при ВФА НАН України. На сесії був розглянутий поточний стан справ та плани роботи на найближчий час.

Стаття в Медія центр "Учені-фізики, що не втратили надії на розвиток науки в Україні, зібралися на ювілейній конференції в УжНУ"

 1  2
 
 4  6  
  5  3  

Шановні колеги!

Керівництво Українського матеріалознавчого товариства ім. І.М.Францевича (УМТ) оголошує конкурс ім. В.В.Скорохода на кращу наукову роботу в галузі матеріалознавства серед молодих науковці (до 40 років) матеріалознавців – членів УМТ.

Для цього необхідно представити анотацію роботи обсягом не більше 5 –ти сторінок і не пізніше 01 листопада 2018 року.

Роботи повинні бути виконані за останні 2 роки. До тексту додається список використаної літератури. Оцінку робіт будуть проводити директор Інституту проблем матеріалознавства ім.І.М. Францевича НАН України академік НАН України Ю.М.Солонін, президент УМТ член-кореспондент НАН України А.В.Рагулята виконавчий директор УМТ кандидат технічних наук Л.І.Чернишев. В результаті оцінювання буде проведено нагородження найкращих робіт:

1 премія в розмірі 5,0 тис. гривень;

2 премія в розмірі 4,0 тис. гривень;

3 преміяв розмірі 3,0 тис. гривень.

Переможці будуть нагороджені грамотами УМТ.

Найкращі роботи роботи будуть опубліковані в наступному номері фахового журналу «Вісник Українського матеріалознавчого товариства ім. І.М. Францевича.