V.E. Lashkaryov Institute of Semiconductor Physics NAS of Ukraine
National Academy of Sciences of Ukraine

Search

Шановні колеги!

22 cічня 2019 року Інститут фізики НАН України запрошує усіх бажаючих взяти участь у відзначенні 90-річчя від дня заснування Інституту.
Святкування 90-річчя Інституту фізики НАН України відбудеться
22 січня 2019 року об 11.00 у приміщенні Інституту, за адресою:
м. Київ, проспект Науки, 46.
Детальну програму заходу можна переглянути за посиланням:програма святкування.

Шановні друзі, колеги, співробітники Інституту фізики!        

Щиро вітаємо Вас із 90-річчям від дня заснування Інституту. Сьогодні Ваш Інститут належить до лідерів науково-дослідних центрів нашої держави, посідаючи провідні позиції в галузі фізики не тільки в Україні, а й у світі.
    Хай вас оминає лихо, а закони фізики тримають Вас на плаву, перетворюють Вашу енергію у співпрацю, нові технології, прилади, підвищують планку наукових досліджень якнайвище! Зичимо колективу Інституту фізики творчої наснаги, нових наукових здобутків, нових проектів, партнерів, людського щастя, благополуччя Вашим сім’ям та здоров’я на довгі роки!Колектив Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України.

Нагадуємо, що, відповідно до постанови Президії НАН України від 30.12.2015 № 320 "Про започаткування конкурсу на краще книжкове видання НАН України" Науково-видавнича рада НАН України до 1 березня цього року приймає на конкурс видання, випущені під грифом Національної академії наук України протягом останніх трьох років.
Детальніше >>

Інформація на сайті - http://www.nas.gov.ua/publications/news/Documents/06-02-2018-2.pdf
Постанова - http://www.nas.gov.ua/publications/consultation/Regulations/Documents/151230%20%E2%84%96%20320.pdf

 З нагоди Дня науки в Україні Міністерство освіти та науки України запрошує взяти участь у щорічному Всеукраїнському фестивалі інновацій, який відбудеться 14-16 травня 2019 року. Метою заходу є розвиток культури академічного підприємництва, популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх проектів. Детальніше >>

 

Інформуємо, що 18-22 лютого 2019 р. у м. Брага (Португалія) відбудеться 17-а Міжнародна школа «Нано-оптика 2019» (http://nano-optics-school-2019.org/), організована Міжнародним союзом з фізики, техніки і застосувань вакууму (IUVSTA). Захід відбудеться на базі Міжнародної іберійської нанотехнологічної лабораторії (INL, http://inl.int/).
Теми заходу:
-    плазмоніка (нано-, нелінійн, біоплазмонна);
- методи отримання зображень з надвисокою роздільною здатністю/нанозображення. Наноскопія;
-    надшвидка нанооптична та нелінійна оптична спектроскопія;
-    одномолекулярні методита маніпуляції;
-    нано-біофотоніка. Застосування в біофізиці та медицині;
-    новітня нанолітографія;
-    терагерц-зондування та аттосекундна нано-нелінійна оптика.

Національна академія наук України в 2019 році оголошує проводення конкурсу науково-технічних проектів серед установ НАН України.
Детальніше за посиланням!